Комплексне рішення для обробки платежів для розвитку вашого бізнесу

Швидко та безпечно приймайте й обробляйте платежі та переказуйте гроші за допомогою платіжної платформи «все в одному».

Для вашого бізнесу

Цілісна платформа для управління фінансами компанії, яка забезпечує здійснення швидких, безпечних і недорогих грошових переказів, платежів у магазинах та онлайн за допомогою карток ZEN, а також обмін фіатних грошей на цифрові.

Мультивалютний рахунок

Один рахунок ZEN із більше ніж 28 валютами. Пропонується спеціальний рахунок IBAN та швидкий і легкий обмін валюти за останнім міжбанківським курсом

ZEN Mastercard®

Фізичні та віртуальні картки ZEN, які повністю інтегровані з вашим рахунком ZEN. Доступно для вас і вашої команди з метою легкого управління грошима вашої компанії.

Поповнення рахунку

Швидке та безпечне поповнення рахунку в іноземній валюті та широкий вибір методів, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Paysafecash, iDeal та багато інших.

Грошові перекази

Зовнішні банківські перекази, внутрішні ZEN-перекази та депозити на платформах керування цифровими валютами за найнижчими комісіями, щоб ви могли пропускати непотрібні кроки та завжди контролювати фінанси своєї компанії.

Корпоративні рішення

Різноманітні бізнеси — один ZEN. Відкрийте для себе наші рішення для вашого типу бізнесу.

Crowdfunding

Розвивайте свою платформу за допомогою індивідуальних платіжних рішень

Gaming

Платіжне рішення для гральної індустрії

Для вашої електронної комерції

Комплексний набір послуг обробки платежів, який забезпечить швидкий і плавний потік грошей між вашими клієнтами та інтернет-магазином

Платіжний шлюз

Легко налаштувати оформлення замовлення за допомогою різноманітних методів оплати для швидкої та безпечної обробки платежів

Методи оплати

Більше 20 місцевих і глобальних методів оплати на вибір із найнижчою комісією за обробку

Миттєвий розрахунок

Кошти надходять миттєво й готові до використання прямо з рахунку ZEN

Створено не тільки для розробників

Легко впровадити завдяки наскрізній документації та технічній підтримці, що забезпечують плавну та безперебійну інтеграцію

Плагіни

для найпопулярніших платформ електронної комерції

Інтеграція оформлення замовлення

для спеціальних програм CRM (управління відносин з клієнтами) електронної комерції

API

для індивідуальної інтеграції

Поширені запитання

Подивитися все

Який бізнес-акаунт мені вибрати?

Залежно від ваших потреб ZEN пропонує чотири типи бізнес-рахунків, які дозволяють зберігати кілька валют в одному місці, керувати коштами та здійснювати багато різних типів переказів.

Якщо ви керуєте інтернет-магазином і хочете додатково приймати платежі на своєму веб-сайті, радимо відкрити бізнес-акаунт із платіжним шлюзом.

У якій країні має бути зареєстрована моя компанія, щоб створити бізнес-акаунт ZEN?

Ви можете знайти список підтримуваних країн під час заповнення заявки на інтеграцію. Просто почніть вводити перші літери назви країни, яка вас цікавить. Якщо вона з’явиться в результатах пошуку, зареєстрована там компанія може отримати вигоду від відкриття облікового запису ZEN. Якщо ні, то, на жаль, країна наразі не підтримується.

Чому мою заявку відхилили?

На жаль, причини відхилення заявки не завжди вказуються через різноманітні обмеження та законодавчі норми. Ми дуже шкодуємо про це та запевняємо вас, що ми постійно шукаємо рішення, щоб задовольнити ще ширший спектр компаній.

Найпоширеніші причини відмови: непідтримувана бізнес-модель, непідтримувана країна або відсутність операційної діяльності.

Як я можу додати нового користувача/представника до свого бізнес-облікового запису?

Якщо у вас уже є активний бізнес-акаунт і ви хочете додати нового представника, зв’яжіться з нами через чат, щоб зробити це. Щоб отримати доступ, новий представник повинен створити індивідуальний обліковий запис.

У деяких випадках потрібен нотаріально завірений дозвіл на представництво компанії. За потреби ми зв’яжемося з вами з проханням надати такий документ.

Почніть роботу з ZEN

Поговоріть із нашими відданими експертами сьогодні