Краудфандинг

Розвивайте свою платформу за допомогою індивідуальних платіжних рішень

Платіжна система ZEN, створена для краудфандингових платформ, відповідає унікальним потребам донорів, інвесторів і власників проєктів, забезпечуючи безперебійні й безпечні транзакції на кожному кроці.

Трансформуйте краудфандинг за допомогою майстерності ZEN у сфері фінансових технологій

Підвищуйте якість обслуговування за допомогою спеціалізованої обробки платежів. Розширюйте можливості платформ, донорів і власників проєктів за допомогою безпроблемних транзакцій, миттєвого зарахування коштів та охоплення в усьому світі в 29 валютах. Там, де пристрасть зустрічається з технологіями, ZEN є мостом для глобального впливу.

Спрощені платежі

Для краудфандингових платформ: насолоджуйтеся легкими зв’язками з клієнтами завдяки нашій миттєвій перевірці «Знай свого клієнта» (KYC), що забезпечує дотримання норм ЄС.

Для донорів і власників проєктів: вибирайте з 20+ локальних і міжнародних варіантів оплати, платежів в один клік і 29 операційних валют. Скористайтеся гнучкою, адаптивною й безпечною платіжною сторінкою, що покращує процес оплати.

Розширене управління коштами

Для краудфандингових платформ: надайте своїм користувачам необмежену кількість електронних гаманців, гнучкість із сумами депозитів, збільшений термін депозиту та спеціальний номер IBAN для кожного гаманця.

Для донорів і власників проєктів: отримайте миттєвий доступ до зібраних коштів на своєму рахунку ZEN. Насолоджуйтеся безпекою нашої надійної системи перевірки, яка блокує шахрайські дії.

Зустрічайте наших партнерів

Розроблено з урахуванням вашого бізнесу

Миттєва доступність коштів

Донори й власники проєктів можуть насолоджуватися миттєвим доступом до коштів, які вносяться безпосередньо на їхні рахунки ZEN після отримання.

Легка інтеграція

Зручний для розробників API та вичерпна онлайн-документація полегшують інтеграцію та забезпечують безпроблемне узгодження з потребами вашої платформи.

Розширена верифікація

Перевіряйте користувачів згідно з нормами боротьби з відмиванням грошей, забезпечуючи відповідність і зміцнюючи довіру на платформі.

Адаптований досвід оплати

Покращуйте взаємодію з користувачем за допомогою адаптованої безпечної платіжної сторінки. Незалежно від того, чи ви є донором, чи власником проєкту, насолоджуйтеся безпроблемним процесом здійснення платіжних операцій.

Уніфікована платіжна платформа для всіх ваших потреб
За допомогою нашої модульної технології ви можете легко додавати потрібні вам функції, керувати ризиками й випадками шахрайства, а також додавати нові способи оплати, щоб підтримувати свій розвиток на багатьох нових ринках.

    Розкажіть трохи про себе і свій бізнес    Цей сайт захищено технологією reCAPTCHA, до нього застосовуються Політика конфіденційност й Умови використання.

    Дякую!

    Ми дуже раді, що ви обрали ZEN.COM своїм діловим партнером у сфері платежів. Ми розглянемо заявку та зв’яжемося з вами найближчими днями.

    Очікуйте від нас електронного листа. Будь ласка, переконайтеся, що ви перевірили папку зі спамом у своїй поштовій скриньці у випадку, якщо ви не отримаєте від нас відповіді найближчим часом.