Crowdfunding

Wznieś zbiórki na wyższy poziom dzięki dedykowanym rozwiązaniom płatniczym

ZEN odpowiada na potrzeby platform crowdfunding’owych, darczyńców, inwestorów i organizatorów projektów, gwarantując bezpieczne i sprawnie przeprowadzane transakcje na każdym etapie.

Zmieniaj crowdfunding dzięki doświadczeniu ZEN.COM w finansach

Podnieś jakość doświadczeń na Twojej platformie dzięki naszym wyspecjalizowanym mechanizmom przetwarzania płatności. Możesz umożliwić platformom, darczyńcom i organizatorom projektów błyskawiczne transakcje, dostęp do środków na żądanie i globalny zasięg w 29 walutach. ZEN jest mostem między pasją a technologią, otwierając drzwi do globalnych możliwości.

Uproszczone Procesy Płatnicze

Dla Platform Crowdfunding’owych: Ciesz się łatwą i zgodną z przepisami UE weryfikacją KYC, która umożliwia szybką identyfikację użytkowników.

Dla Darczyńców i Organizatorów Projektów: Wybieraj spośród ponad 20 różnych opcji płatniczych, realizuj płatności jednym kliknięciem i korzystaj z 29 dostępnych walut. Odkryj płynność, szybkość i bezpieczeństwo na naszej stronie do dokonywania płatności.

Ulepszone Zarządzanie Funduszami

Dla Platform Crowdfunding’owych: Ułatw swoim użytkownikom zarządzanie środkami przez portfele elektroniczne, elastyczność co do wysokości wpłat, przedłużony okres wpłacania i indywidualny numer IBAN dla każdego portfela.

Dla Darczyńców i Organizatorów Projektów: Natychmiastowy dostęp do zebranych środków na koncie ZEN. Ciesz się pewnością wynikającą z naszego solidnego systemu weryfikacyjnego, który skutecznie blokuje wszelkie próby oszustwa.

Poznaj naszych partnerów

Zaprojektowane z myślą o Twoim biznesie

Natychmiastowy Dostępność Środków

Darczyńcy i organizatorzy projektów mają natychmiastowy dostęp do zgromadzonych środków, które są od razu wpłacane na ich konta ZEN.

Łatwa Integracja

Nasze API przyjazne dla programistów oraz obszerne zasoby dokumentacyjne online umożliwiają łatwą i skuteczną integrację z Twoją platformą.

Zaawansowane Procesy Weryfikacyjne

Weryfikacja użytkowników zgodnie z międzynarodowymi standardami przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) zapewnia bezpieczeństwo i buduje zaufanie wśród użytkowników platformy.

Świetne Doświadczenia Płatnicze

Podnieś jakość interakcji użytkowników dzięki naszej elastycznej, bezpiecznej i responsywnej stronie płatności. Niezależnie od tego, czy jesteś darczyńcą czy organizatorem projektu, gwarantujemy Ci płynność i bezproblemowość każdej transakcji.

Platforma płatnicza spełniająca wszystkie Twoje potrzeby
Dzięki naszej technologii modułowej możesz bezproblemowo dodawać potrzebne funkcje, zarządzać ryzykiem i bronić się przed oszustwami oraz dodawać nowe metody płatności, aby wspierać swój rozwój na wielu nowych rynkach.

    Powiedz nam trochę o sobie i swojej firmie    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Dziękuję!

    Cieszymy się, że wybrałeś ZEN.COM na swojego partnera biznesowego w zakresie płatności. Rozpatrujemy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych dni.

    Jeśli wkrótce nie otrzymasz od nas wiadomości, sprawdź folder ze spamem w swojej skrzynce pocztowej.